Від часу створення у 1998 р. ми постійно розвиваємо виробництво, нам вдалось досягти високої ефективності та сформувати стабільну клієнтську базу.

Усе це – завдяки професіоналізму кадрів, чуйному ставленню до потреб клієнта, відповідальному підходу до якості й термінів виконання замовлень.

Наші дизайнери можуть створити оригінальне художнє оздоблення друкарської продукції, провести фотозйомку продукції чи виробництва, розробити конструкцію упаковки, рекламної продукції і т. п.

Ми виконуємо увесь комплекс до-друкарської підготовки: сканування, ретуш, макетування, кольорокорекцію, кольороподіл. Друкарські форми виготовляються на власному пристрої СТР.

Високоякісна продукція друкується на офсетних машинах форматами від А3 до В2 на широкому діапазоні паперів.

Після-друкарське устаткування дає можливість виконувати ламінування, перфорування, висікання, вибіркове і повне УФ-лакування (також з використанням глітера), фальцювання, бігування, тиснення фольгою (до А2 формату), конгрев, термосклейку, листопідбір і зшивання на скоби багатосторінкової продукції. Будемо раді здійснити будь-яку Вашу творчу ідею. Оформити замовлення на друк Ви можете тут