На друкарні ТзОВ «Друк Маркет Плюс» тривалий час розвивається напрямок покриття друкованих листів УФ лаком.

УФ-лакування друкованої продукції – це покриття всієї поверхні відбитка або його певних ділянок лаком. Часткове лакування фрагментів зображення називають вибірковим. Використання цього способу післядрукарської обробки допомагає домогтися неповторного і виразного дизайну буклетів, обкладинок, палітурок книг та іншої поліграфічної продукції.


Суцільне УФ-лакування застосовують як альтернативу ламінації для захисту поверхні друкованого продукту від стирання, пилу, вологи.

Вибіркове лакування ми часто використовуємо в поєднанні з ламінуванням, суцільним офсетним лакуванням, різними видами тиснення.
Вибіркове лакування – найпопулярніший спосіб виділити видання серед інших. Глянцеві літери на тлі матових зображень, лаковані фотографії, різні переходи і поєднання лакованих і нелакованих областей змушують відбиток «грати», збільшують контрастність і підкреслюють задум дизайнера.

Об’ємний вибірковий лак після нанесення надає істотного обєму в місцях нанесення лаку, що явно видно візуально, а також даний вид лакування добре працює на тактильність (на дотик).


Глітерний лак – це вид лаку в який попередньо додані “блискітки”, одного тону або різноманітних кольорів, внаслідок чого лак наноситься з блискітками.
Гліттер має дуже широкий спектр кольорів, а також велику різноманітність за розміром фракції (розмір блискіток).

Ці види УФ-лакування успішно реалізовуються на підприємстві, відпрацьована технологія, існує великий вибір зразків робіт.