Фальцювання являє собою складання друкованого аркуша для формування лінії згину. Процес виконується механічним способом, що дозволяє досягти ідеально рівної лінії. Проводиться фальцювання за допомогою притискаючих валів, які і створюють стійкий рівний згин.


Біговка або бігування представляє собою нанесення згину на готову продукцію, який відбувається під тиском тупого ножа або прямокутної пластини. Матеріал під тиском вдавлюється, ущільнюється і виходить рівна борозна без порушення структури паперу та зі збереженням в цілісності шару нанесеної фарби.


Біговку використовують при роботі з картоном, щільним папером – які важко фальцювати. Як правило, бігують матеріали щільністю від 170 г/м2, а матеріали з меншою щільністю – фальцюються.

Наприклад, картонні коробки бігують, а буклети, брошури – фальцюють.
Залежно від побажання замовника і того, в якому вигляді він хоче отримати готову продукцію, в процесі виготовлення можуть бути послідовно застосовані обидві операції. Для прикладу візьмемо друк буклета на папері 250 г/м2 з повним задруком всієї поверхні. Для збереження зображення, який потрапив на згин, виріб необхідно на початку відбігувати. Далі Ви можете отримати тираж в розгорнутому вигляді, або виріб буде сфальцьований по лінії біга вручну.