Офсетний друк  – найпопулярніший вид друку на сьогодні. Принцип дії офсетного друку полягає в тому, що зображення наноситься на оброблену спеціальним чином пластину, після чого за допомогою проміжного офсетного циліндра – на носій. Будь-яке повнокольорове зображення складається з таких основних складових: жовтий, блакитний, чорний і червоний кольори.

На нашому підприємстві при нанесенні фарб, використовується, як звичайний тип растру, так і стохастичний, який дозволяє ще більше покращити якість кольорового друку.

Головна перевага  офсетного друку – це висока якість. Друк даним методом забезпечує високу якість на будь-яких видах паперу та картону, чітке відтворення дрібних деталей, відмінну передачу півтонів і відтінків.

Також в офсетному друці можливе використання будь-яких типів паперу: газетного, офсетного, дизайнерських видів, картону.

Вартість офсетного друку залежить від тиражу, чим більше відбитків, тим дешевша вартість.

Комп’ютеризація офсетного друку на ТзОВ «Друк Маркет Плюс» дозволила покращити якість продукції, випускати великі тиражі за мінімальні терміни, здешевила собівартість процесу друку.