КЛІЄНТАМ

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ:

Для цього можна не тратити час на приїзд у наш офіс, достатньо відправити нам технічне завдання електронною поштою, зателефонувати нашому менеджеру і уточнити вартість поліграфії.

Якщо ви не до кінця уявляєте, як буде виглядати друкований виріб, якою повинна бути поліграфія, наш менеджер проконсультує вас, розповість вам про всі нюанси вашого замовлення, допоможе вам у виборі матеріалів і видів післядрукарської обробки.  У вас немає макету? Ви можете замовити його у нас.

Якщо необхідно зекономити кошти, менеджер знайде спосіб без втрати якості знизити вартість поліграфії.

 

 1. 1. Зв’яжіться з нашим менеджером будь-яким зручним для вас способом, обговоріть усі деталі замовлення (Технічне завдання)
 2. 2. Оформіть замовлення, вказавши способи оплати і доставки.
 3. 3. Здійсніть передоплату в розмірі 50% або повну оплату замовлення.
 4. 4. Затвердіть електронний макет в роботу.
 5. 5. Після виготовлення (обумовлена кількість днів) отримайте своє замовлення.
 1.  

ОПЛАТА

Шановні клієнти, ми працюємо по передоплаті 50% від загальної суми замовлення, тому воно вважається оформленим тільки після здійснення оплати.

Оплата здійснюється в національній валюті України – гривні.

 1. 1. ГОТІВКОВА ФОРМА ОПЛАТИ

При отриманні замовлення в нашому офісі: м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 3В

 1. 2. БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

Після прийому замовлення ми виставимо Вам рахунок-фактуру для оплати, який Ви можете оплатити через систему LiqPay у нас на сайті або через касу будь-якого відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. При отриманні товару видаються всі документи відповідно до веденням безготівкової форми товарообігу.

 

 

 1. 3. ОПЛАТА НА БАНКІВСЬКУ КАРТУ

Ви можете здійснити оплату банківською карткою VISA або Mastercard через сервіс ПРИВАТ-24.

При оплаті замовлення будь-ласка враховуйте комісію банку.

СПОСІБ ДОСТАВКИ:

 1. Доставимо ваше замовлення БЕЗКОШТОВНО в межах міста Луцьк
 2. Самовивіз здійснюється по будням з 9:00 до 18:00 з нашого підприємства: м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 3В
 3. По Україні: «Нова пошта», «Укрпошта», автоперевізники

1) оберіть перевізника: «Нова пошта», «Укрпошта» (https://novaposhta.ua/ https://www.ukrposhta.ua/ua);

2) вкажіть бажаний склад отримання;

3) надайте дані для відправки:

– П.І.П. отримувача або назва компанії

– Номер телефону отримувача (хто буде забирати вантаж)

Після відправлення вашого замовлення, вам повідомлять номер декларації і дату отримання вантажу. Вам необхідно буде лише оплатити вартість послуг транспортної компанії.

 

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Як скласти ТЗ (технічне завдання) на виготовлення поліграфічної продукції

Правильно ссформоване технічне завдання дозволяє уникнути непорозумінь, зекономити час, позбувшись купи додаткових питань і уточнень при замовленні поліграфічної продукції. У поліграфії не існує точних прайс листів. Кожне замовлення індивідуальне і ціна буде залежати від його унікальних особливостей. Щоб розрахувати вартість замовлення, необхідно сформувати чітке ТЗ.

Ось проста схема для складання ТЗ

 • 1. Найменування виробу (листівка, буклет, флаєр, плакат, пакет, каталог, папка, коробка, воблер, шелфтокер, цінник, календар квартальний, календар настінний, бірка, наклейка і т.д.).
 • 2. Формат в мм (Ширина х Висота) – обрізний (в розкладеному вигляді) і формат готового виробу, якщо його треба складати або збирати. Для буклетів потрібно знати формат в розгорнутому і в складеному вигляді, спосіб фальцювання (гармошка, равлик і т.п.). Для об’ємних виробів (коробка, пакет тощо) потрібно знати три розміри: ширина, висота, глибина (ШхВхГ) складених виробів
 • 3. Кількість смуг (смуга = сторінка) – для багатосторінкових видань. Якщо брошура збирається на скобу, то кількість смуг повинна бути кратна чотирьом (4,8,12,16,20,24,28,32 смуги і т.д., тому що в результаті складання листа навпіл утворюється 4 смуги). Також вказувати орієнтацію сторінки виробу – вертикальна (книжкова) чи горизонтальна (альбомна).
 • 4. Вид паперу і його щільність в г/кв.м: крейдований, офсетний, крафтовий, дизайнерський або картон. Яка щільність паперу або картону в г/м2 в багатосторінкових виданнях (каталоги, брошури, блокноти) в блоці і на обкладинці: якщо говорять 24 смуги + обкладинка, це означає, що папір блоку і обкладинки різний. Якщо говорять 32 смуги з обкладинкою, то це означає що папір має однакову щільність і у блоці, і на обкладинці. У переважній більшості випадків для повноколірного друку використовується крейдований папір. Щільності крейдовного паперу: 80, 90, 115, 130, 150, 170, 200, 250, 300 г /м2
 • 5. Кількість кольорів, в т.ч. наявність пантонів (1 + 0; 1 + 1; 4 + 0; 4 + 4; 5 + 1; 6 + 4 і т.д.) та односторонній чи двохсторонній друк. Наприклад, якщо говорять 4 + 4, то це означає двохсторонній повноколірний друк: 4 фарби на титульній стороні і 4 на звороті.
 • 6. Спосіб кріплення для багатосторінкових видань: скоби, ПУР клей, клейове скріплення, тверда обкладинка, пружина.
 • 7. Наявність післядрукарських операцій: ламінація, суцільний або вибірковий УФ лак, захисний офсетний лак, висічка, тиснення фольгою, конгревне тиснення, каширування, перфорація, ручна збірка і т.п.
 • 8. Тираж.