Для оформлення поліграфічної продукції та надання їй ексклюзивності та оригінальності, ефективним буде використання тиснення.

Тиснення фольгою — це найбільш популярний вид тиснення. Воно відбувається під дією високих температур (метод гарячого тиснення).  На нашому підприємстві працюють спеціальні преси для тиснення фольгою. Металеве кліше закріплюється на призначеній для цього стороні пресу і при температурі 120-150 градусів та відповідного тиску. Малюнок залишається на матеріалі в дзеркальному відображенні.

 

Додаткового обладнання потребує конгревне тиснення, при якому на оброблюваному матеріалі виходить рельєфне зображення. Конгрев робиться за допомогою спеціальних металевих або полімерних кліше. Папір поміщають між двох частин кліше і стискають за допомогою преса з великим тиском. В результаті на папері залишається рельєфне зображення.

Такі зображення можуть бути зроблені способом сліпого тиснення (нанесення рельєфу на незадруковані чисті поверхні).

Конгреву з суміщенням (віддруковане зображення виділяється за допомогою рельєфу) і конгревного тиснення з фольгою (при якому відразу відбувається і тиснення і конгрев).

Такі способи обробки тисненням широко використовуються на підприємстві ТзОВ «Друк Маркет Плюс».