Упаковка
Каталоги
Банер головний
Паперові пакети

наші переваги

Співпрацюючи з нами, ви маєте справу безпосередньо з виробником, який несе відповідальність за результат своєї роботи
Виконуємо як для себе. Друкуємо лише на високоякісних матеріалах і на сучасному обладнанні
Виконуємо замовлення точно в узгоджені терміни
Виконуємо індивідуальні замовлення будь-якої складності

Про нас

«Друкмаркет» – сучасне поліграфічне підприємство повного циклу, що надає широкий перелік поліграфічних послуг в місті Луцьку і займає провідні позиції у сфері офсетного друку. Від часу створення у 1998 р. нам вдалось досягти високої ефективності та сформувати стабільну клієнтську базу.

Швидке виконання замовлень на сучасному обладнанні, відмінна якість друкованої продукції та індивідуальний підхід до кожного клієнта – для нас є нормою роботи. Ми цінуємо кожного клієнта і свою репутацію.

Наші спеціалісти, спираючись на багаторічний досвід, постійно вдосконалюють технологію друку і виробництва, підвищують якість продукції та розширюють можливості підприємства.

Надсилайте готові оригінал-макети або замовляйте дизайн у нас. Зв’яжіться з нашими експертами, опишіть своє бачення проекту, і ми допоможемо втілити в життя усі ваші сміливі творчі ідеї!

Наше обладнання

Наша друкарня має повний комплекс необхідного обладнання для досягнення найвищих результатів: друкарські машини, висічні преси з можливостями тиснення і конгреву, різак, підбірно-зшивальний та фальцювально-бігувальний комплекс, лінія поклейки коробок, ламінатори гарячого типу, УФ лакувальна лінія трафаретного типу, термобіндер і PUR біндер та інше спеціалізоване обладнання, яке дозволяє нам виготовляти продукцію швидко, якісно та недорого.

нам довіряють

Mr.Scrubber
Vesela Pani
Перлина
Chisto
Ellen
Галя Балувана
InCarne
Greenwood
Reducio
Wiktoria
Faiger
Shato
Теремно
Space
Тигрес
Дмитрук
Ikos
Edelvika
Imige
Фітолік
Runa
Mon Arome
Stella
volynstal
VS
Naturello
Стоматологія Pleskota

“Професійний підхід до справи, реалізація замовлення в важкий період (відключення світла) максимально швидкий. Дуже якісна робота. Приємно мати справу зі справжніми професіоналами. В майбутньому будемо співпрацювати знову.
Рекомендую.”

Катерина

Працюємо з друкарнею вже 10 років. Видаємо всеукраїнський журнал «Лісовий вісник». Дуже задоволені обслуговуванням. Працівники друкарні готові на експерименти, завжди раді порадити. Як зробити товар краще і разом із тим економнішим.

Якість продукції оцінюю на відмінно.

Готові порекомендувати «ДРУК МАРКЕТ Плюс» своїм діловим партнерам та друзям. 

Із повагою і вдячністю за співпрацю Оксана Чурило

«В «Друкмаркет» звернулись вперше. І довірили їм виготовлення каталогу нашої продукції. Замовлення було складне, проте впорались на відмінно – ми отримали презентабельний каталог. Спеціалісти допомогли з макетами, порадили з вибором матеріалів. Якість висока, ціни адекватні. Дякуємо за гарну роботу. 

Рекомендуємо дане підприємство. Будемо співпрацювати надалі.»

Владислав. «Волиньсталь»

«Щомісячно замовляємо тираж журналу Space. Задоволені якістю друку, підходом до наших побажань, оперативним вирішенням робочих питань, обслуговуванням. Завжди існує діалог з керівництвом, що в нашому випадку дуже важливо. Наша оцінка якості продукції «добре-відмінно».

Рекомендуємо)

Юрій. «SPACE»

«Замовляли в ПП “Друкмаркет” коробки для чоловічої білизни. Замовлення виконане вчасно, враховані побажання щодо пришвидшення термінів, доставили на наш склад. Отримали продукцію відмінної якості. 

Рекомендуємо дане підприємство».

Тетяна. «ELLEN»

портфоліо

Плакат “Руна”
Плакат “Руна”
Коробка “ELLEN”
Коробка “ELLEN”
Упаковка для бомбочок для ванни “Mr.SCRUBBER”
Упаковка для бомбочок для ванни “Mr.SCRUBBER”
Етикетка для драже “Волинські солодощі”
Етикетка для драже “Волинські солодощі”
Наліпки “UNIKA”
Наліпки “UNIKA”
Коробка для сирів “Комо”
Коробка для сирів “Комо”
Коробка для тістечок “Теремно”
Коробка для тістечок “Теремно”
Упаковка для бомбочок для ванни “Mr.SCRUBBER”
Упаковка для бомбочок для ванни “Mr.SCRUBBER”